eJahan Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Za one koji žele započeti eJahan život!

5 posters

Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Gost ned stu 08, 2009 4:48 pm

Poštovanje,
Ja sam Petar Petrov - trenutno ministar informacija eRepublike Hrvatske.
Ako želite započeti igru, ostavite ovdje vašu email adresu i nakon par sati ili dana ćete dobiti pozivnicu za ulazak u igru!

Koji su uvjeti?
1. Account morate kreirati u eRepublici Hrvatskoj
2. Morate biti registrirani na ovom forumu (pa makar imali 0 postova)
3. Čim otvorite account morate se prijaviti u registar građana (radi bolje evidencije)
4. Bilo bi poželjno da barem igrate dvoklikaški, ako ne aktivno jer i tako pomažete eHrvatskoj

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty pozivnica

Postaj  sqeek ned stu 22, 2009 1:32 am


sqeek
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Gost sri stu 25, 2009 12:46 pm

pozivnica ce ti biti poslana cim ejahan proradi

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Mesina2 pet stu 27, 2009 7:22 am


Mesina2

Broj postova : 1
Join date : 27.11.2009

[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Gost pet stu 27, 2009 3:40 pm

morat ćete malo pričekat vi sa pozinicama... eJahan je trenutno u totalnoj komi, ali admini su najavili brojne nove stvari kojih npr. nema ni u eRepu!

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  jadranlp pet stu 27, 2009 3:47 pm


jadranlp
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  impi_11 ned stu 29, 2009 4:44 am


impi_11
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  MABusic sri pro 02, 2009 1:46 pm

Invite successfully sent for jadranlp@gmaill.com
Very Happy
MABusic
MABusic

Broj postova : 10
Join date : 10.11.2009

[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Cpt.Pier pet pro 04, 2009 2:37 pm


Cpt.Pier
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Besa sub pro 05, 2009 7:15 am


Besa
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Kobila sub pro 05, 2009 7:21 am


Kobila
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  sqeek uto pro 08, 2009 4:04 am

Pitanje za Petra Petrova: Ja sam dobio mail adrese od ova zadnja 3 i poslao sam im pozivnice; kako to da su se sva tri prijavila u novom mexicu gdje si ti predsjednik i u startu im pise da su "banned by Master".

sqeek

Broj postova : 1
Join date : 22.11.2009

[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  addicted uto pro 08, 2009 4:03 pm


addicted
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Gost sri pro 09, 2009 6:43 pm

sqeek je napisao/la:Pitanje za Petra Petrova: Ja sam dobio mail adrese od ova zadnja 3 i poslao sam im pozivnice; kako to da su se sva tri prijavila u novom mexicu gdje si ti predsjednik i u startu im pise da su "banned by Master".
Pojma nemam lol... možda mi je netko htio namjestit :/ Vidiš da ja nisam banan... Možda je još netko htio u Mexico pa ostavio pozivnice ovdje.. ili je netko znao moj plan.. nemam pojma uglavnom... :/ ja sam gledao po obrascu i vidio da ti imaš slobodne pozivnice, a ova su se tri emaila prijavila ovdje :/
Pokušat ću ti sredit nekakvu donaciju, jbg.. to je najmanje što mogu napravit Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  gost sub pro 19, 2009 2:31 pm


gost
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Cpt.Pier čet pro 24, 2009 7:03 am


Cpt.Pier
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty pozivnica

Postaj  John Ple uto sij 05, 2010 5:38 pm

molim vas posaljite mi pozivnicu na ovaj mail

pleya@windowslive.com

John Ple
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Poziv

Postaj  Frane Pr pon sij 25, 2010 12:53 pm


Frane Pr
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Zeta uto sij 26, 2010 10:22 pm

slobodne 3 pozivnice kome treba pm me ovdje na forumu

Zeta

Broj postova : 7
Join date : 24.01.2010

[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Invite

Postaj  Gost sub vel 20, 2010 4:54 am


Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Gobo sub vel 20, 2010 7:08 pm

trebam pozivnicu :

blackfinger@windowslive.com

Gobo
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Otkaz

Postaj  Gost pon vel 22, 2010 10:45 am

Ne treba pozivnica na bruno.luksic1@st.t-com.hr, primio sam već, a ta adresa ionako ne može primati ništa od ejahana.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  cRoNuS bla sri vel 24, 2010 7:25 am

Molim pozivnicu na kzerjav1@hotmail.com

Iako ne vidim da stranica radi.

cRoNuS bla

Broj postova : 1
Join date : 24.02.2010

[Vrh] Go down

Za one koji žele započeti eJahan život! Empty Re: Za one koji žele započeti eJahan život!

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.