eJahan Hrvatska
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidatura za Predsjednika eHR

3 posters

Go down

Kandidatura za Predsjednika eHR Empty Kandidatura za Predsjednika eHR

Postaj  Gost čet stu 05, 2009 1:31 am

Ovime zelim predstavit sebe kao kandidata Hrvatske Demokratske Stranke.eJahan igram od prvog dana
s time da sam na pocetku imao nick HrvojeA(znaci bez tocke)ali posto je bio bug sa laznim talanima
meni je neko donirao 2000 talana ja sam te talane dao MASTERU i cak sam poslao ticket di objasnjavam
da sam dobio i da vracam,medutim dobio sam trajni ban i nazalost nikakvo objasnjenje(sami se mozete
uvjeriti ako pogledate donation listu da sam talane vratio).Buduci da mi se igra svidjela napravio sam
novi Nick Hrvoje.A na pocetku sam zivio u Brazilu ali stvaranjem eHrvatske dosla je potreba da odem
u eHrvatsku i pomognem u stvaranju i organiziranju mlade drzave.Tako sam otvorio stranku HDS
koja je odmah prepoznata kod nasih ljudi kao stranka sa snagom i ciljem da ovu zemlju digne u sam vrh eJahana
i danas je ova stranka sa najvise clanova i najvise osvojenih kongresnih mjesta.Inace posto je HDS
osvojio vecinu parlamenta preuzeo sam na sebe organiziranje privremene vlade i imenovanje ministara
Moji prvi potezi su bili otvaranje bolnice Q5 i pregovori sa susjednim zemljama o
regionalnom savezu koji ce biti sposoban da odgovori na prijetnje koje dolaze od KINOSLAVIJE o
unistenju eHrvatske.Tako da ako postanem Predsjednik krecem u stvaranje saveza takoder
u propagiranje ove igre izvan eJahana da privucemo nove igrace,jer time cemo dignut i
eHrvatsku ekonomiju.U planu je otvaranje Organizacije koja ce imati svrhu pomagati novim igracima doniranjem food.
U slucaju da pobijedim na izborima planiram i dalje ostaviti trenutne
ministre jer mislim da dobro obavljaju svoj posao.U pripremi imam puno raznih programa
za poticanje gospodarstva a takoder su u pripremi i razne subvencije da privucemo kapital
u eHrvatsku.
Glasom za HDS i mene stvarate bolju buducnost eHrvatske a samim time i sebi.

Hrvoje.A


Zadnja promjena: HrvojeA; sub stu 07, 2009 5:20 pm; ukupno mijenjano 1 put.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kandidatura za Predsjednika eHR Empty Re: Kandidatura za Predsjednika eHR

Postaj  CroAdria čet stu 05, 2009 6:31 am

Sretno imaš moj glas Very Happy
CroAdria
CroAdria

Broj postova : 19
Join date : 03.11.2009
Age : 28
Lokacija : Južna Dalmacija

[Vrh] Go down

Kandidatura za Predsjednika eHR Empty Re: Kandidatura za Predsjednika eHR

Postaj  Grgic čet stu 05, 2009 8:07 am

prijatelju sretno zna se moj glas imas king
Grgic
Grgic

Broj postova : 30
Join date : 04.11.2009
Age : 30

[Vrh] Go down

Kandidatura za Predsjednika eHR Empty Re: Kandidatura za Predsjednika eHR

Postaj  Gost sub stu 07, 2009 6:04 am

Hrvoje sretno
čim dođem u eHrv glasam za te Wink

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Kandidatura za Predsjednika eHR Empty Re: Kandidatura za Predsjednika eHR

Postaj  ico17 sub stu 07, 2009 6:33 am

Dobio si jedan ali vrijedan glas od mene....

ico17

Broj postova : 3
Join date : 06.11.2009

[Vrh] Go down

Kandidatura za Predsjednika eHR Empty Re: Kandidatura za Predsjednika eHR

Postaj  Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.